Charmant Appart
| Wi-Fi WiFi | Spa en ontspanning Jacuzzi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 1-slaapkamer Charmant Appart Fort-de-France villa, die plaats biedt aan maximaal 4 gasten, ligt binnen 3 km afstand van beroemde culturele bezienswaardigheden zoals de Musee Regional D'histoire Et D'ethnographie. Dit vakantiehuis heeft een bubbelbad en bevindt zich op korte rijafstand van 10 minuten van het Regionaal Park Martinique.
De Schoelcher Bibliotheek is op 2 km afstand gesitueerd. Charmant Appart villa van 33 m² biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Balata-kathedraal, op 15 minuten rijden. Deze 1-badkamer villa is op 2,1 km afstand van de Kathedraal van Fort-de-France gesitueerd.
Deze villa kijkt op de tuin uit. Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en badlakens zijn ook beschikbaar.
Charmant Appart villa voorziet je van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven in een keuken. Le Cloud ligt op 20 minuten te voet van de villa en biedt een ruime keuze aan Franse gerechten. De luchthaven Fort De France ligt op 5 km afstand, terwijl het Croisee Manioc busstation op een klein stukje lopen van deze woning is.
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Conciërgebalie
- Huisdieren toegestaan
- Bagageopslag
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Parasols
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Elektrische dekens
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Charmant Appart villa?
Gasten van Charmant Appart villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Charmant Appart villa van de luchthaven Fort De France?
Charmant Appart villa ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Fort De France. - ❓
Hoeveel kost het om Charmant Appart villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Charmant Appart villa is $71. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wordt er ontbijt aangeboden in deze villa?
Ja, deze villa serveert een continentaal ontbijt. - ❓
Is er een keuken in Charmant Appart villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Charmant Appart villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Charmant Appart villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Charmant Appart villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in het vakantiehuis?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Fort-de-France zijn de Kathedraal van Fort-de-France en de Schoelcher Bibliotheek, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van het vakantiehuis liggen. Daarnaast is Parcours Sante de Morne Cabri (4 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Charmant Appart villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Charmant Appart villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.